| FanVolkswagen a întrebat:

Salutare.
Am 17 ani, m-am apucat la inceput lunii aprilie de sala si as dori sa stiu cam ce proteine (de preferat prafuri) as putea sa iau ca sa mai ma rotunjesc putin.
Am 1.76 inaltime si 65 kg.
Pe langa sala, mai practic si sport.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Uita-te singur la ce contine, sa vezi ca are 30 % proteine ( de fapt 28 % ) si peste 60 % carbohidrati.

proteine = un produs cu 80 % proteine, recomand whey gold sau dymatize elite whey

Astea sunt proteine adevarate :
http://www.megaproteine.ro/Proteine/Dymatize-Elite-Whey-Protein-2-200g/

Nu mizerii ieftine gen total mass

5 răspunsuri:
| budaie a răspuns:

Total mass. cel mai bun pret/calitate

| Cosmin86 a răspuns (pentru budaie):

Total mass e o mizerie care n-are nici macar 30 % proteine. E plina de zahar, bun sa faci diabet si grasime cu mizeria aia de produs

| budaie a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu vorbi cand nu stii despre ce se vorbeste

| Cosmin86 a răspuns (pentru budaie):

Uita-te singur la ce contine, sa vezi ca are 30 % proteine ( de fapt 28 % ) si peste 60 % carbohidrati.

proteine = un produs cu 80 % proteine, recomand whey gold sau dymatize elite whey

Astea sunt proteine adevarate :
http://www.megaproteine.ro/Proteine/Dymatize-Elite-Whey-Protein-2-200g/

Nu mizerii ieftine gen total mass