| pariuribonusoferta a întrebat:

Am o intrebare legata de pariuri sportive. Cei care jucati deja imi puteti spune care casa e mai buna, Betano sau Superbet? Ma uitam la ofertele descrise pe http://pariuribonusoferta.com/, iar Superbet mi se pare mai buna, dar as vrea sa aud si pareri ale celor care joaca acolo. Ma refer la pariuri online.

1 răspuns:
| Anonimul54287654098 a răspuns:

Sincer nu iti recomand sa bagi la pacanele, daca esti constient ca ai de pierdut, nu si de castigat e treaba ta, la pacanele rareori o sa iesi pe profit. Cred ca betano e mai bun =/