| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am primit azi pe contul meu de Superbet un bonus aniversar in valoare de 100 RON si acum cateva zile mi-am depus in cont 50 RON. Intrebarea mea este daca nu folosesc bonusul in timp 7 zile mi se poate lua si banii reali din contul meu sau doar bonusul?

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Daca era asa cum suspectai tu, toata lumea isi scotea din start banii din cont, ceea ce ar fi un dezastru pentru cei de la superbet. Imagineaza-ti sa fi patron la superbet si in ziua cand se scoate bonusul respectiv, sa constati ca ramai fara nici un ban in ziua respectiva. laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu au cum sa iti ia din banii tai

| StoicAnalysis a răspuns:

Cred ca doar bonusul acela de 100. Ar fi culmea sa-ti ia toti banii din cont nu crezi?

| Generalgrevious031 a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Multumesc de raspuns, acum sunt linistit.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Generalgrevious031):

Daca era asa cum suspectai tu, toata lumea isi scotea din start banii din cont, ceea ce ar fi un dezastru pentru cei de la superbet. Imagineaza-ti sa fi patron la superbet si in ziua cand se scoate bonusul respectiv, sa constati ca ramai fara nici un ban in ziua respectiva. laughing