| TwiSt1997 a întrebat:

Salut.Am pus la pariuri pe Casa Pariurilor niste meciuri la World Cup.Am pus ca-mi ies 8/13 si fix atatea mi-au iesit.Am pus 10 lei.La castig imi arata 0.10.Toate meciurile care mi-au iesit aveau cota sub 2, doar unul 2.25.Cat inseamna 0.10? 10 bani, 1 leu sau 10 lei? Funda!
Miză9.52
Plată10.00
Cotă0.00
Câştig0.10

2 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Pentru ca te-au scos cotele mari nu ai castig, castigul tau este de 0.10, poti calcula si tu toate codele care ti-au iesit plus ai o suma suma miza "factor demultiplicare" cred ca scrie ceva de genul "0, 000121". Faci asa: Inmuultesti toate cotele ori acel factor de multiplicare.

| mast3r a răspuns:

Castigul tau e de 10 bani. Daca joci cote de 2 pe bilet nu se merita sa joci decat la minus 2 adica 11 din 13 sau maxim la minus 3 adica 10 din 13 deoarece castigul este foarte mic, Tine minte asta! Uite aici un calculator sa iti faci o idee http://www.pariuri-sistem.ro/calculeaza/