| geani444 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se pricepe la pariuri"casa pariurilor" daca as dori sa bag un bilet cu system si acolo arata
10/10
8/10
6/10
Ce semnifica adica alerg 8/10 si trebuie sa castig 8 meciuri din cele 10 sau nu este asa.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca de exemplu ai un bilet simplu 10/10 ca sa poti castiga valoarea lui trebuie sa iti iasa toate meciurile. Dar daca il iei la sistem 7/10 si ai castigat 7 meciuri dar ai pierdut 3 meciuri, vei primi o suma mai mica decat cea dupa bilet. Depinde si ce suma ai pariat. Sper ca ai inteles happy

| geani444 explică (pentru Jipa95):

Da am inteles multumesc de raspuns

3 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

E joc combinat la 8 din 10, de altfel e ca si cum ai fi jucat mult mai multe bilete, dar sunt combinate toate intr-unul singur. De ex. la 2 din 3 ar fi cum ai fi jucat 3 bilete cu toate variantele (1 cu 2, 1 cu 3 si 2 cu 3). Daca prinzi 2 meciuri e ca si cum ai fi castigat doar biletul 1 cu 2 de ex. Deci nu e niciun avantaj la pariuri combinate, e doar o iluzie.

| Kumiko19 a răspuns:

Da, trebuie sa castigi 8 din 10 meciuri deoarece ai jucat la -2, -3 etc.