| Anonimus763 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Ai voie sa joci fotbal sau e vreo restrictie? Vreau sa ma duc maine la fotbal si nu stiu daca am voie (Pitesti).

5 răspunsuri:
| blairelovesmusic a răspuns:

Daca activitatea se desfasoara intr-o sală, nu. Trebuie sa te vaccinezi cu 2 doze de vaccin sau Johnson & Johnson ca sa evadezi din restrictiile astea.

| RoCkKiD a răspuns:

Esti vaccinat sau nu? Daca nu esti poți doar in exterior si singur.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Din ce știu dacă nu ești vaccinat atunci nu ai voie decât în exterior și de unul singur. Gen... tragi și tu la poartă.

| Anonimus763 explică (pentru RoCkKiD):

Am doar prima doza de la pfeizer, urmeaza s-o fac pe a doua pe 3

| RoCkKiD a răspuns (pentru Anonimus763):

Deci pe 17 o sa poți sa faci ce vrei.