| ΣηJΦY a întrebat:

Am si eu o intrebare cand joci fotbal ai voie sa intri in careu? FUNDA pentru raspunsul corect.

2 răspunsuri:
| P1x3lMD a răspuns:

Pai de ce sa nu ai voie!
Poti intra in careu si cu mingea si fara minge, ai la dispozitie tot terenul de joc!
Principalul este cind esti in careul tau sa nu pui mina pe minge big grin
Poti bate si din afara careului, si din careu.
Ai voie sa intri in careul advers pentru a ataca si totodata ai voie sa vii in careul tau pentru a sta in aprare

| erabianleonard a răspuns:

Da poti. ai voie happy pentru a da un gol ai voie. sper ca te-am lamurithappy funda?