| Emanuelmessi a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, ce se intampla daca am lăsat penny bordul in ploaie?

Răspuns Câştigător
| Jokers666 a răspuns:

Amu depinde daca penny bordul tau este electric s-ar putea strica sau daca este normal din lemn poti sa il ti cat vrei in ploaie doar ai grija sa nu rugineasca sau mai rau sa putrazeasca.Succes

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E electric?

| sierra1 a răspuns:

Așadar, s-a intâmplat ceva?

| Michaeel a răspuns:

Ce sa se întâmple laughing? Cel mai probabil este '' spălat" și mult mai curat acum, dat fiind ca a plouat, exista totuși și posibilitatea sa fie murdar cu noroc, dacă l-ai pus într-o zona cu mult pământ. Dacă e electric, cel mai probabil nu o sa îți mai meargă, deși ma îndoiesc.

| George12356456 a răspuns:

Cel mai probabil nimic