| Adoniss a întrebat:

am si eu o intrebare ..ideea e ca mi am achizitionat Dymatize L-Carnitine Liquid 1100 473ml pentru a slabi ..mentionez ca am un an de sala si vreau sa ma mai definesc ..ma rog astea sunt detalii neimportante..tot ce vreau sa stiu e masura in care trebuie pus cei 30 de ml de carnitina. trebuie amestecata cu o alta bautura dar nu stiu in ce cantitate trebuie pusa apa sau bautura respectiva si cum trebuie bauta ..adica toata odata sau treptat. va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| SpaNu88 a răspuns:

Nu are importanta cu ce o bei, cum o bei. important este sa ajunga in stomac