| JuNiMo a întrebat:

Am varsta de 20 ani si am 62 kg, vreau sa ma reapuc de sala in forta, am dat de ceva $ si voiam sa aflu ce rezultate imi vor da urmatoarele 3 suplimente folosindu-le pe toate in acelasi timp.

- Dymatize BCAA 400 caps.
- Dymatize Liquid Super Amino 23, 000 946ml
- Dymatize L-Carnitine Liquid 1100 473ml

Astept pareri si indicatii de la cineva care chiar se pricepe.

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Masa musculara si iei l carnitin. eu as lua un wheight gainer bun, si sigur are si bcaa inclus, si as mai adauga si o creatina sau un energizant si aia e

| MassEffect a răspuns:

La cat esti de slab nu as folosi L-carnitina, rezultate minune nu o sa ai daca nu mananci, dormi si te antrenezi bine.Bafta.