| bacterie a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, unde pot gasi antrenamentele echipelor de fotbal, de exemplu Real Madrid/Barcelona/Steaua/Dinamo etc?

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu prea ai acces la ele, pentru ca se fac in secret, ca asa... ar face toti ce fac ei si ar ajunge mariwinking

| AdinaELA a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa mergi pe stadion atunci cand una din echipele romanesti se antreneaza (sau daca ai ocazia in strainatate). Exista multe antrenamente deschise publicului.Pe "viu" vei urmari ce te intereseaza si iti va fi mult mai util.Bafta!

| AdinaELA a răspuns:

Hummer,te contrazic.Sunt antrenamente deschise publicului! Poti cauta urmatoarea informatie:Real Madrid a facut ultimul antrenament inaintea supercupei cu Barcelona cu stadionul aproape plin! In secret? Atunci cum de apar pe internet/la TV poze si filmulete de la antrenamentul echipelor?

| AdinaELA a răspuns:

"50.000 de fani la antrenamentul de ieri al Realului

Nici Mourinho nu a rămas consecvent în acţiunile sale, decizând ieri să deschidă publicului ultimul antrenament dinaintea confruntării de azi. Şi rezultatul a fost fantastic. 50.000 de oameni au asistat la antrenamentul de ieri după-amiază, de pe Santiago Bernabeu, al galacticilor."
http://www.adevarul.es/......barcelonei

Ca sa nu te mai obosesti tu!