| ronaldinnio a întrebat:

SALUT am si eu o problema wrestelmania 30 va duminica seara si la televizor pe sport.ro inainte incepea de la doua noaptea dar m-am uitat la programul tv si am vazut ca are altceva.un coleg mi-a spus ca e ori la patru ori la cinci.la program imi arata doar pana trei.va rog! dau funda+vot raspunsului care ma va ajuta!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acestea sunt intrebari vechi de ce nu le stergeti? Din 2014, chiar nimeni nu a vazut din ce an au fost puse?