| Korg99 a întrebat:

Am un prieten care face sala de 1 an si 6 luni (aproximativ), are 45 in brat, inaltime de 1.90 si 90kg(definit spune el).
El spune ca nu a folosit steroizi, insa e greu sa crezi la asa dimensiuni...Voi ce parere aveti, ia steroizi sau nu?
PS: Are 17 ani!
Multumesc frumos! Astept raspunsuri!

4 răspunsuri:
| LiveTheMoments a răspuns:

Pai ar fi o problema daca ar lua?

| Korg99 explică (pentru LiveTheMoments):

Logic ca nu, am spus doar ca e prietenul meu...Doar ca sunt curios ce parere aveti voi...

| 123Sebastian123 a răspuns:

Salut! Daca ar fi sa luam in considerare inaltime-greutate nu ar fi ceva imposibil de realizat, la 1.90 sa ai 90 de kg este posibil natural dar mai greu!
Daca zici ca face sala de 1 an si 6 luni mi se pare prea putin timp pentru a ajunge la atatea kg natural! Nu stiu, sincer parerea mea este ca a folosit ceva dar nu im cantitati foarte mari!
ESTE doar PAREREA MEA!

| Korg99 explică (pentru 123Sebastian123):

Mersi frumos!