| alinutzu_6299 a întrebat:

Salut

Am vazut pe net un supliment pentru cresterea masei musculare foarte avantajos pe care mi-l pot permite e vorba de Total Mass 4200 dar am citit ca trebuie sa il iau si in zilele cu antrenament dar si in zilele de odihna si astfel ma va tine in jur de 2 saptamani si ma gandeam daca las folosi doar in zilele cu antrenament ar avea vreun efect sau las lua degeaba?
Mz frumos daca stiti alte proteine avantajoase lasati aici numele si o sa ma uit eu mz frumos!

2 răspunsuri:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Ma ie ok dar nu exagera cu el, iti mananca ficatu!

| SpaNu88 a răspuns (pentru theboywithanewbrightwonderfulfuture):

Iti mananca din el a? al dracu ce dinti mari arelaughing) prietene esti din epoca de balegar, nu te supara, dar mai bine abti