| anonim_4396 a întrebat:

As dori niste pareri din partea celor care cunosc sau care au consumat crea pump in timp ce au facut sala.
Cum este cel mai indicat sa il consum, inainte sau in timpul antrenamentului?
Si este ok sa iau o portie de Max Gain plus dupa antrenament si crea pump inainte de antrenament?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SpaNu88 a răspuns:

Crea pump : "On training days mix 1 serving (1 scoop / approx 20 g), in a shaker or water bottle, with approx 500 ml of cold water or suitable sports drink. Drink half this serving 15-30 minutes prior to your training session and sip on the balance whilst training."

Max Gain imediat dupa antrenament.

1 răspuns:
| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Andrei Lucian Rusu antrenor fitness si culturism(id:instructor.personal)