| Andreeee0098766 a întrebat:

Salut, as dori sa ma ajutați daca e posibil. As vrea sa imi montez o bara pentru tractiuni dar nu prea am unde, adica tavanul este "fals" iar pereții sunt acoperiți, neavând loc....usa mea are tocul prea ingust si nici nu pot pune nimic in plus sa ma ajute deoarece peretele de pe partea usii este de asemenea "fals"... Si as vrea sa o am neapărat la mine in camera pentru a nu deranja pe nimeni laughing daca aveti vreo idee va rog sa imi spuneti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cu bara de tractiuni in casa nu mi se pare o idee buna, pentru ca am vazut multi pe Youtube cum se plangeau de barele astea. Cadeau si se loveau in zona lombara si unii saracii aveau probleme pe toata viata. Eu mai faceam noaptea tractiuni la bara de batut covoare. Iti cauti una mai subtire ca sa o poti apuca cum trebuie si mult succes. Daca ar fi sa ma deranjeze cineva is vecinii care asculta manele si nicidecum oamenii care fac sport si isi vad de treaba lor. Scrie pe Youtube pull up bar accidents si vezi ce gasesti daca crezi ca te mint.

| Andreeee0098766 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult?❤️

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeee0098766):

Cu placere!

7 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Incearca la o vecina!winking laughing

| EMKing a răspuns:

Daca nu poti in casa, incearca afara.

| TheGreenWolf a răspuns:

Pune-o afara laughing)

| Andreeee0098766 explică (pentru TheGreenWolf):

Vai deștept te-a mai făcut mă-ta, nu puteam fara răspunsul tău

| TheGreenWolf a răspuns (pentru Andreeee0098766):

Pai daca ai pereti "falsi" unde dq vrei s-o pui?