| cosmoserdean a întrebat:

As dori sa-mi cumpar o arma de airsoft, dar eu am 13 ani si as vrea sa stiu daca am nevoie de 18 pentru a cumpara arma.
P.S.Arma are 1 joul.

Răspuns Câştigător
| SpaNu88 a răspuns:

Pentru pistol, pusca airsoft nu ai nevoie de permis si niciun fel de act, doar minim 18 ani

7 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Normal ma iti trebuie pemis de port arma...

| cosmoserdean explică (pentru Ibrahimovic):

De permis port arma nu ai nevoie deoarece permisul e doar necesar pentru arme cu gloante adevarate.

| robijam a răspuns (pentru Ibrahimovic):

In Romania sunt considerate JUCARII! Ce permis sa iti trebuiasca.

| Ibrahimovic a răspuns:

Permis*

| Ibrahimovic a răspuns:

Ce iti trebuie tie la 13 ani o arma de airsoft?! Ai o aliura de viitor interlop?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,cred ca trebuie.

| Andr3y007 a răspuns:

Cred ca 16 sau 18.