| Bakugo a întrebat:

As dori sa stiu daca exista o tehnica de baut bere repede si care este aia! Dintre toti prietenii mei eu beau cel mai repede, dar as vrea sa pot sa beau si mai repede... cunosc pe cineva care a dat jumatate de litru in 1, 57 secunde si chiar nu imi explic cum a facut... am gura destul de mare si iau inghitituri foarte mari.Dau funda celui care imi explica ce pot face. (Am ales sport, deoarece consider ca acest lucru este un sport, si anume,, halbere" cheers! ).

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti strici burta cu graba care o ai, cu un furtun de hidrant presiunea la maxim te faci cat gaura rosie a japoniei din steag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu e sport. E prostie.

| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Cea mai mare problema e ca vezi chestia asta ca si cum ar fi ceva important. Da doar iti bati joc de corpu tau cand bei asa repede. Daca nu esti obisnuit poti sa ai probleme grave la stomac sau daca bei foarte mult in stilul asta sa faci si infart. Cauta pe Youtube daca totusi esti interesat da sa stii ca daca bei mult lumea o sa te vada ca un animal nu ca un smecher happy esti smecher cand esti mai destept ca ei si ei incearca sa fie ca tine da nimeni nu se intrece la chestii de genu

| darrio2007 a răspuns:

Lasa-te de sportul asta.

| Lioana a răspuns:

Acest "sport" dauneaza grav sanatatii. Gaseste provocari cu adevarat favorabile!

| Violleta2022 a răspuns:

Stii ca sportul asta te baga automat in categoria betivanilor?
Nu-i normal si nici sanatos sa-ti doresti sa bei atatd e mult sau repede, alcool.
Stii ca, lcoolul inghitit in cantitati mari foarte repede te poate baga in coma alcoolica?
Stii ca, consumul ridicat de alcool, duce la degradarea ficatului, imbolnavirea lui grava, la ciroza hepatica si cancer hepatic?
Asadar, nimic din ceea ce faci nu este normal si nici sanatos!

| venividivici2017 a răspuns:

Lasati omul sa faca ce vrea. Daca asta te face fericit, "follow your dream" man laughing)

| Bakugo explică (pentru venividivici2017):

Pentru asta, te iubesc frate laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Acum am vazut ca tu esti de fapt copil, ca ai doar 16 ani si nu ar trebui sa bei alcool deloc, pentru ca risti intr-adevar o coma alcoolica!

| minrest a răspuns (pentru Violleta2022):

AnaMaria, de-abia tu ti-ai dat seama; chiar daca berea este cea mai usoara bautura alcoolica, daca o bagi fortat in corp, poti face un varf de alcool in sange si s-a terminat campionatul; o coma alcoolica din care nu te mai trezesti si Premiul Darwin.

| Violleta2022 a răspuns (pentru minrest):

Spui asta, pentru ca nu ai vazut si nu stii ca cineva poate intra in coma alcoolica atat de repede, mai ales cand are ficatul inca in dezvoltare si nu poate procesa alcool in cantitati mari.
Un copil se poate imbata instantaneu, de la 1 pahar de bere, doar pentru ca ficatul nu poate procesa alcool.

| minrest a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu nu am facut decat sa iti dau dreptate. Poti sa mai citesti odata, daca nu crezi. Doar am si evaluat pozitiv. Exact, marele risc este coma alcoolica, nu problemele la stomac.

| Violleta2022 a răspuns (pentru minrest):

Da, ai dreptate!