| anonim_4396 a întrebat:

As vrea s-o invat pe prietena mea niste tehnici de autoaparare. Imi puteti descrie pe scurt cateva? Merci happy

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La cum esti de expert vezi sa nu stie ea mai multa bataie ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi puteti recomanda ceva cursuri?

| Random123456 a răspuns:

Nu ai cum sa o inveti daca nici macar tu nu le stii. Imi pare rau sa spun asta.

| Ursulet2019 a răspuns:

Inscrie-te la un club de Krav Maga-este cel mai eficient stil de arte martiale in autoaparare. Daca iti descriu tehnici dureaza foarte mult-vrei pentru o arma anume la o lovitura anume?