| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea am vrea sa învățam tehnici de autoapărare. Imi puteti descrie câteva tehnici?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mihai inveti prin experiente,mergeti amandoi si experimentati, daca asa ar fi am citi niste sfaturi si gata, asta cere antrenament, experienta nu e usor, eu am facut cateva luni

| Plato a răspuns:

Sa citesti o "descriere" nu te va ajuta cu absolut nimic. Mergeti la cursuri. Va sugerez Krav Maga.

| RobertMoon a răspuns:

Sunt pe YouTube 1000 videoclipuri cu tehnici de autoapărare chiar e nevoie sa citești ce scrie cineva aici in loc sa vizualizezi video?

| Cduncfujndf a răspuns:

Caută pe Youtube. Acolo o să găsești sigur destul de multe videoclipuri.

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Că sa înveți trebuie sa le practici, nu sa le citești.du-te la niste cursuri ceva daca vrei sa și rezultate