| KNz9898 a întrebat:

Salut as vrea sa achizitionez o bicicleta MTB si am vazut una la Intersport ce ziceti de ea http://www.intersport.ro/pd/nakamura-74727.htm?lang=ro Vreau cateva sfaturi daca este buna daca este rezistena si daca se merita!
Aceasta bicicleta o sa o folosesc doar in mediul rural + poteci usoare de munte!

1 răspuns:
| Ciupercovici a răspuns:

Salut!
Iti recomand cu toata increderea biciclete la mana a doua, le gasesti la un pret mult mai accesibil si in loc sa dai 1000 lei pe una noua mai bine dai 1000 de lei pe una usor folosita dar de 5 ori mai buna decat cea noua. O bicicleta la mana a doua de 1000 lei costa in jur de 2000 lei noua. Gandeste-te bine!
O zi frumoasa!