| AugustinFiltru a întrebat:

SALUT!
As vrea sa imi cumpar un Bmx Dhs Jumper si as vrea sa stiu si eu cam cat este cel mai ieftin Si daca gasesc si la maxim 3 milioane?

10 răspunsuri:
| AugustinFiltru explică:

Alex Eu am vazut si la 5 milioane dar nu nou!
Si sincer eu as vrea unul mai ieftin!

| Alex_5262 a răspuns:

Ma asta e in jur de 13 mil n-ai cum sa gasesti la 3 mil tongue si eu vreau sa-mi iau dar e ff scump...

| Tibbi a răspuns:

Salut! sunt din Pitesti si am un DHS Jumper rosu la 300 lei, ofer predare personala sau expediere prin posta romana (costa in jur de 30 lei transportul), sunt dispus sa mai las din pret sau sa facem schimb! Y! M: tibe.kinda salut!

| Tibbi a răspuns:

Salut! sunt din Pitesti si am un DHS Jumper rosu la 300 lei (peguri incluse, garantie inca 1 an, mansoane animal, arata impecabil), ofer predare personala sau expediere prin posta romana (costa in jur de 30 lei transportul), sunt dispus sa mai las din pret sau sa facem schimb! Y! M: tibe.kinda salut!

| ionutzz_3054 a răspuns:

Daca vei cauta mult sunt magazine prin piata care vand si la 4 milioane.la 3 milioane nu cred ca vei gasi. cauta prin bazar unele sunt chiar noi noute si bune.mult succes!

| tudor1999 a răspuns:

Salut, vand dhs jumper, daca te intereseaza acesta este nr-ul me de telefon: 0737040199 (il vand cu 350 ron cu peguri si 300 ron fara peguri)

| Mare_Andrey_1996 a răspuns:

Salut! vand un jumper pe care il am din octombrie 2011, este in stare excelenta, si are piese foarte bune pe el:
frana fata cu maneta de metal tektro
lant ktm albastru
pedalier cromat (nu culoarea din fabrica)
jante galben-lamaie
cadru vopsit la vopsitorie cu culoarea visina-putreda, cameleon
bicicleta arata excelentwinking
As vrea 250 de lei pe el, mai ales daca ai zis ca vrei in maxim 300big grin

| AugustinFiltru explică (pentru Mare_Andrey_1996):

Nu ai lasat nici un indiciu
nici macar nu ai scris de unde esti
cum as putea sa te iau in serios

| AnimeAMV a răspuns:

Salutbig grin sunt din Zalau si am un dhs jumper folosit doar de vreo 2 -3 ori, il dau la 300 lei, e alb si verde, 0745140207