| Dragooos a întrebat:

Salut as vrea sa îmi fac un cont online la pariuri.Nu am mai jucat pana acum si as vrea sa Stiu ce site este cel mai avantajos

3 răspunsuri:
| geronimo11 a răspuns:

Iti recomand : BetFair, NetBet, Betano si Unibet. E greu de spus care e mai avantajos. BetFair si NetBet par sa aiba cotele cele mai mari. Daca vrei sa stii despre bonusuri, intra pe fiecare site in parte si vezi ce-ti ofera. Oricum, banii din bonusuri trebuie rulati de nu stiu cate ori pe o cota destul de mare. Nu e foarte avantajos. Eu am cont pe BetFair dar nu am vrut sa primesc niciun bonus.

| pinnus a răspuns:

Betfair netbet betano sportingbet unibet sunt cele mai bune din Romania

| pinnus a răspuns:

Daca vrei sa vezi in fiecar zi cate un bilet dupa care sa te inspiri intra pe pagina cota sigura 10+, au fost activi baietii pe un site recent inchis din cauza concurentei si au facut super treaba, raspund si in privat daca ai nelamuriri.