| andrei995 a întrebat:

As vrea si eu niste exemple de magazine online cu articole fitness si culturism, dar care sa fie de incredere. As vrea sa imi cumpar haltera si nu stiu de unde sa iau sa fie la un pret avantajos.

Funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| LostHappiness a răspuns:

Pe eMAG sunt sigura ca vei gasi ce iti doresti. Trimit produsele prin Fan Curier. Stiu ca sunt de incredere pentru ca o prietena si-a luat un aparat foto, destul de scump dar care merge excelent si e si foarte bun. Succes! happy