| Ionut025 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de sala deci am 18 ani 67 kg 1.84 cineva mi-a spus ca daca sunt slab nu pot face sala este adevarat? Vreau cat mai multe pareri! daca ma puteti ajuta as fi foarte recunoscator! Multumesc!

3 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Nui asculta pe aia, aia care zic asta habar nu au ce vorbesc, eu stiu ce vorbesc.Am inceput in decembrie aveam 60, 8 kg si 188cm si 16 ani si ceva.Am inceput antrenamentele 5 zile pe saptamana, totul natural, in decembrie si ianuarie am mancat ca un animal lapte 1 litru pe zi, mere.cartofi,carne,legume...Acum am 67 si ceva de kg si corpul meu incepe sa arate atletic.Acum nu mai mananc atata mancare dar de la iarna o sa mananc mai mult pentru ca vreau lapte de vaca natural proaspat si vara se strica la caldura.Antrenamente am facut doar acasa, mi-am cumparat gantere si mi-am facut cu timpul ce mi-a mai trebuit. Uita-te aici la povesti de succes, sper ca stii engleza http://scoobysworkshop.com/muscle-gain-success-stories/ si pe siteul asta gasesti gratis exercitii ce le poti face acasa explicate de scooby.Succes daca vrei poti!

| Cosmin86 a răspuns (pentru ForeverWarrior):

Acasa o sa te plafonezi destul de repede din pacate

| EpiiK a răspuns:

Daca nu te fortezi prea mult. si iei vitamine si renunti la majoritatea mancarilor care au chimicale eu cred ca poti face :p (sper ca te-am ajutat)