| StanAlin a întrebat:

Salut, as vrea sa ma apuc de un sport, am 16 ani, 1.90m, 75kg. Am facut 3 ani de canotaj, am VO2 ridicat( aprox 6000) si as vrea sa ma apuc de alt sport. Voi ce imi sugerati? Vreau sa fac performanta in sportul pe care o sa il aleg. Vreau sa tineti cont ca am deja 16 ani...

2 răspunsuri:
| alexzandruqwerttuWjDKKHf a răspuns:

Eu zic sa fugi in fiecare zi cate 30 de minute, sau sa te duci la handball sau la tenis. Poti sa mergi si la inot.

| Ionutpp a răspuns:

Incearca k1, rugby, ceva de contact, poti face performanta dar asta depinde de tine, succes!