| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa dau cu putere la fotbal.Adica dau asa bine precis. dar vreau sa dau si tare. Daca ma ajuta cineva, as vrea ceva concret ce sa fac si sa fie 100% folositor. FUNDAbig grin

6 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Tu gandesti? cum putem noi sa te invatam?laughing virtual? asta trebuie sa stii. tare greu o fi sa lovesti mingea cu siretul (sper sa nu iti dezlegi siretul de la adidasi si sa incerci sa dai cu el in minge).winking

| anonim_4396 explică (pentru ρυƒυℓєтє):

Du-te-n sange.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Uite aici ceva folositor: du-te la cel mai apropiat club sportiv local şi apucă-te de fotbal, este chiar stânjenitor să ceri ajutorul aici, de fapt, stai, ca să joci fotbal îţi trebuie şi creier, mai bine rămâi în casă.

Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu am asa ceva.deci spuneti ce sa fac...ce exercitii sa fac?

| kta1431k a răspuns:

Folositor ar fi sa iti folosesti abilitatile intr-un club sportiv

| AndreiCrssssss a răspuns:

Tragi la poarta mult happy