| Daredevil1998 a întrebat:

as vrea sa va cer parerea in legatura cu ceva, sunt fotbalist junior legitimat la CFR Cluj si am 2 oferte din strainatate:Hertha Berlin si Hellas Verona... vreau sa stiu pararea voastra care echipa?

Răspuns Câştigător
| anonim96_8405 a răspuns:

Salut! Eu te-as sfatui sa te duci la Hellas Verona pentru acolo poti avea mai multe sanse de joc, sunt sigur ca stii despre Deac care s-a dus la Scalke si apoi a venit cu coada intre picioare inapoi in Romania, dar daca esti talentat si ai incredere in tine du-te la Hertha Berlin că de acolo poti fi vazut de echipele mai mari din Bundesliga! Succes speram sa auzim de tine!

1 răspuns:
| Daredevil1998 explică:

Paii! am vorbit cu antrenorul.cu parinti si ma sfatuiesc sa raman aici pana ajung la 18 ani(am 16 ani momentan). multumesc pentru parerile voastre