| Daredevil1998 a întrebat:

As vrea sa va cer parerea in legatura cu ceva.Momentan sunt fotbalist junior legitimat la echipa de club CFR Cluj.Recent am primit 2 oferte din strainatate.:Hertha Berlin si Hellas Verona.as vrea sa stiu parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| georgelu a răspuns:

Uite, eu fac hochei de 6 ani nu cred ca ar fi bine sa te duci decat daca iti ofera bani pe luna in rest costurile sunt foarte mari si pe mine au vrut sa ma ia la Brasov sa joc la ei dar pana la 18 ani nu primesc salariu si costurile ar fi de 13 mil pe luna iar daca ai oferte in alte tari costurile sunt duble. Mai bine stai aici, pregateste-te bine bine de tot ca sa poti juca la echipa mare. Multa bafta!

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Du-te shupy, du-te.eu as prefere herta. daca ai cu adevarat oferta, vorbeste cu un impresar recunoscut de fifa care sa trateze conditiile de transfer.multa bafta

| AlexAlex_2025 a răspuns:

Cati ani ai?