| baimareanu a întrebat:

Salut as vrea sa stiu de unde pot sa imi cumpar batoane proteice in Baia Mare?

2 răspunsuri:
| MassEffect a răspuns:

Se gasesc la kaufland la raionul cu dulciuri. Daca nu gasesti intreaba.

| Alinaka a răspuns:

Cel mai ușor este să cumperi batoane proteice fără zahăr online. Pe site-ul https://batoaneproteice.ro/produse/fara-zahar/ poți vedea o gamă largă de astfel de produse. Acestea sunt o alegere bună dacă îți dorești o sursă de proteine fără zaharuri adăugate. Totuși, asigură-te să consulți lista completă de ingrediente și informațiile nutriționale pentru a te asigura că batonul se potrivește nevoilor tale dietetice.