| David3234 a întrebat:

Astazi mi-a venit comanda de la MyProtein,si anume un gainer! Dar nu stiu cand sa il folosesc,adica,da, stiu ca se foloseste de 1-3 ori pe zi,dar nu stiu cand(dimineata,seara,inainte de antrenament,dupa, etc). Multumesc frumos!

https://www.myprotein.ro/sports-nutrition/hard-gainer-ex treme/10615587.html

Acesta este gainerul!

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Serios? Scrie acolo ca il poti lua oricand, cel mai bine dimineata sau inainte/dupa antrenament.

| siriusblack98 a răspuns:

Se ia inainte de antrenament.

| GunterAndrei a răspuns:

Eu nu iti recomand gainer de fel caci sunt pline de zahar, mai bine iti luai proteine whey dar acest gainter e totusi unul de calitate.

Poti lua dupa antrenament in rest, alimentatia frate, alimentatia daca nu te poti pisa pe el gainer