| PlayFreestyleFun a întrebat:

Azi cand alergam am cazut, iar acum ma doare destul de rau glezna aproape ca nu pot sa calc deloc. Iar peste 4 zile am probele sportive pentru liceul militar. Cum imi pot reveni, ar trebui sa folosesc niste geluri, ceva?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am avut si eu multe din astea. Cel mai probabil o sa iti treaca peste 2-3 zile, la mine cam atat dura. Bine, inca o sa mai simti o mica durere, dar, dupa ce te incalzesti, ar trebui sa poti alerga normal.

| horia2012 a răspuns:

Incearca asta, e foarte bun:
http://www.sindolorgel.ro/

| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Ce ghinion!
Ai putea încerca cu geluri dar nu cred ca o sa iti revi asa de repede!
Dar îți recomand să faci exerciți (atât cât poți)