| sandmonkey a întrebat:

Salut baieti. Am si eu o nedumerire
La pariuri 1x=bate prima echipa sau se termina egal
x2= bate a doua echipa si se termina egal
Si de ex daca pe un meci pe un bilet bag x1 si pe alt bilet 2, pe unul din bilete meciul iese garantat, nu?

4 răspunsuri:
| Jannah a răspuns:

Ceea ce spui tu este corect.

1x - victorie / infrangere
2x - victorie / infrangere

Am luat 28 de meciuri ( X1 ) - castig total 10257.34 lei ( miza 5 lei )
Am luat aceleasi meciuri ( X2 ) - 500000.00 - castig maxim laughing ( miza 5 lei )

ti-am dat asa un exemplu de „ tactica ", nu sunt jucator, nu ma intereseaza pariurile. sper ca te-am ajutat laughing

| sandmonkey explică (pentru Jannah):

Pai exact pentru a incerca asta, am intrebat si eurolling on the floor mersi mult!

| ionutz1890 a răspuns:

Iese garantat, dar mai mult de 1 leu in plus nu castigi

| sandmonkey explică (pentru ionutz1890):

Stiu ca e diferenta mare la cote dar voiam sa stiu asta laughing mersi