| Mk3 a întrebat:

Seara buna...am nevoie de un raspuns urgent daca se poate dau funda! am pariat pe un bilet la fotbal pe 4 meciuri. din care 3 au castigat si al 4-lea s-a terminat egal.(eu cand am pus la pariuri am pus la al 4'lea meci ori se termina egal ori bate echima cealalta) se mai poate dovedii cumva ca am pus asa? ei pe bilet mi-au trecut doar 2...si eu am pus x2..va rog frumos..Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| SMarius a răspuns:

Biletul e sfant, cescrieacolo aia e...trebuia sa-i spui la proasta aia k ai pus x2, si sa iti modifice biletul, asa, daca ai ramas cu el, s-a dus...