| denis988 a întrebat:

Cam cate sarituri cu coarda trebuie sa faci sa dai jos 1 kg? dieta tin asa ca nu mai imi spuneti va rog si de dietahappy eu fac sariturile: 60 si dupa max 15 secunde pauza. (momentan ca am sa mai cresc numarul lor dar momentan mna). si cam cate calorii se ard prin acele 60 care le fac eu?

1 răspuns:
| dulcykaLy a răspuns:

Ca sa stii cate calorii arzi, ar fi trebuit sa ai o coarda din aceea electronica care arata. Dar oricum daca tii si dieta si eventual sa mai cresti numarul lor si sa faci pana obosesti o sa slabesti! Bafta.