| cazacdenis a întrebat:

raspundetimi la intrebarile acestea:

1)cate calorii se ard cand faci 200 abdomene adica 50 10 secunde pauza si iar?

2)cate calorii se ard cand 200 de flotari adica 50 10secunde pauza si iar?

30cate calorii se ard cand faci 500 de sarituri cu coarda adica 100 10secunde pauza si iar?

1 răspuns:
| PTMLucian a răspuns:

O sa faci stop cardiac daca faci exercitiile asa repede cum spui tu. Si sa stii ca nu prea ai cum sa calculezi cate calorii arzi. Apuca-te de sala si lasa prostiile cu calculatul si altele.