| myhay999 a întrebat:

Cam ce inaltime trebuie sa aiba un copil de 15 ani? Multumesc!

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna, si eu am 15 ani, inaltimea normala pentru un copil de 15 ani este 1.60 minim si 1.75 maxim happy

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Nu exista o inaltime medie pentru copii de 15 ani, fiecare se dezvolta diferit. Practica sport pentru a te inalta ( baschet, handbal, inot etc). Bafta!

| Figgernaggot a răspuns:

Eu la 15 ani avem 1, 90 acum la aproape 19 am 1, 92. Depinde de fiecare. Colegii mei aveau undeva pe la 1.70-1.75 intr-a noua. Deci

| SpiritLibeR a răspuns:

Man nu e ceva standard depinde cun sunnt parinti tai...

| lalae a răspuns:

1.58 sau 1.60.

| Costache_Liviu_1977 a răspuns:

Eu am 1.80 la 14 ani