| NissanNavara a întrebat:

cand esti la cura de slabire trebuie sa te simti asa fara chef de viata, fara energie? sau mai exact in timpul definirii musculare trebuie sa simti asa o stare de oboseala, lipsit de vlaga? funda!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E normal sa ai mai putina energie, din cauza ca scazi ft mult carbohidratii si grasimile... dar NU cat sa simti o stare de oboseala sau sa fii lipsit de vlaga, asta nu e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti slabit, obosit, nu este bine. Ceva nu este bun in programul tau. Ori exercitiile, ori alimentatia. Revezi totul, eventual cu un instructor.