| EricaElena a întrebat:

Cand ies afara cu fetele nu prea am ce sa ma joc! Imi puteti spune niste jocuri?
(Inafara de sotron, sticluta cu otrava etc.) FUNDA! big grin

6 răspunsuri:
| Deliadelias a răspuns:

Cand eram mica intr-una jucam "ata" sau "campionata la sarit coarda" big grin. Daca sunteti mai multe fete, la ata puteti juca si "triunghiul" sau "patratul" sau "As mancaa... " laughing doamne, ce mi-e dor laughing sauuuuuu "Fete, Fete: iesi "

| m97 a răspuns:

Fazan sau tari-orase. happy

| AddyTakaBlack a răspuns:

Ascunselea laughing aaa.a......prinselea laughing) nu stiu ce iti vine pe moment

| AddyTakaBlack a răspuns:

Ati putea inventa voi pe momnent un joc

| EricaElena explică:

As vrea sa imi spuneti si cum se joaca amanuntit! Si am 10 ani ca sa stiti, si vreau un joc de genu ochii albastri

| zuzuuzozole a răspuns:

Pititea, telefonul fara fir care se joaca in mai multi trebuie sa zica unul dintre voi un cuvant si sa il zica la ureche fiecaruia pana ajunge la sfarsit si ultimul sa spuna cuvantul care l-a inteles e foarte amuzant, adevar si provocare, fazan, elasticul sunt multe dar... :d!