| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

cand vreau sa intru pe metin2ro imi apare o eroare: Incorrectly installed mod. Reinstall mod or remove the newkamerfunc.mix. Ce sa fac sa mearga? funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Darker a răspuns:

Sterge newkamerfunc.mix.

1 răspuns:
| Fatayou a răspuns:

Iti zice acolo sa stergi un program nu? Pai stergel! Daca nu stii despre ce program e, du-te la my computer, iar acolo sus scrie search.Dai acolo si o sa vezi ca scrie windows search.Jos dee tot scrie:,, Click here to use Search Compasion.Dai acolo si te intreaba ce vrei sa cauti:dai files and folders si scrie newkamerfunc.mix iar daca nu merge dai pe documents, iar daca nu-ti gaseste nici acolo incearcale pe celelate. Dupa ce l-ai sters, incearca sa reinstalezi metinu