| DemonSoul a întrebat:

Dupa ce instalez fifa 13 si vreau sa ma joc, imi apare o eroare si imi zice " origin is not installed, please reinstall origin" la ce se refera?(scuzati categoria, dar aveam nevoie de raspuns rapid!) dau funda!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E vorba de o componentă a jocului de care depinde funcționarea lui(probabil un DLL) și care la tine lipsește.Probabil că ai procurat jocul din surse ilegale și de asta apare așa. Sărbători fericite

| DemonSoul explică (pentru DeyCj):

Si ce ar trebui sa fac? Sarbatori fericite si tiehappy

| DemonSoul explică (pentru DeyCj):

L-am luat de pe file list

| DemonSoul explică (pentru DeyCj):

Ce ar trebui sa fac? Sarbatori fericite si tie!

| DeyCj a răspuns (pentru DemonSoul):

Să te lași de acel server(sau mai bine nu ca să îmi dai bani să îți scot bad-urile de pe hard disc sau să îți devirusez windows-ul ce provin de le software-ul de acolo; ca să nu mai zic de malware și keyloggere, că de aia îs gratis puse acolo ca să împrăștie malwareul pe internet prin inconștienți ca voi(glumeam cu banul dar cu restul nu prea)) și să folosești aplicația originală(greșit implementat că cu licență :-P). Succes

| Alex_Rusu_1994 a răspuns:

Trebuie sa scrii pe google Download origin si iti trebuie un cod care il cumperi din magazin