| lexu23 a întrebat:

Care e diferenta dintre un bmx normal si un bmx dhs jumper. Apropo, as dori niste sfaturi sa pot sari bordurile. Mi-am luat un bmx si nu prea am mai mers pe bicicleta de peste 8 ani si cred ca de asta nu pot sa fac nici-un trick. Stiu cum se face dar nu pot sa-l execut. Nu ma pricep prea bine deci va rog nu-mi sariti in cap.

3 răspunsuri:
| Alexandrionelu a răspuns:

Ia-o ușor, sari obstacole imaginare sau obstacole mai mici, pentru început.
Dacă te apuci de sărit borduri fără experienta, ai toate șansele sa ramai și fără dinți.

| Mete0ra a răspuns:

Cele de la dhs sunt praf iti recomnad sa iei de la o firma buna care produce bmx-uri

| lexu23 explică (pentru Mete0ra):

Velors t2015c ce este?