| anonim_4396 a întrebat:

Salut.ce exercitii fizice pot face acasa pentru a slabi? Am 16 ani, 73 kg si 1, 73 m inaltime

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Aleargatul este cel mai bun mod de a slabii.Nu te lua dupa tembelii care iti zic sa faci abdomene sau flotari ca le faci degeaba.Trebuie in primul si in primul rand sa iti pui la punct alimentatiahappyAsta e primul lucru la care trebuie sa te gandesti daca vrei sa slabesti cu adevarat.

| bluepriest a răspuns:

Fa abdomene, alearga si daca esti al bloc profita si urca scarile.Mai poti face si genoflexiuni, flotari, fandari. Funda?

| Mysw a răspuns:

Salut! Iti pot recomanda un video care a ajutat foarte multi oameni sa scape de problema cu greutatea. Doar dai un click si spor la treaba. https://www.youtube.com/watch?v=fcN37TxBE_s