| xGlontz a întrebat:

Ce exercitii pot face la sala, pentru latirea taliei.
Am pieptul si spatele destul de dezvoltat, insa talia este ingusta.
Adevarul este ca nici nu am facut vreun exercitiu pentru partea asta a corpului. Am lucrat decat pieptul, spatele, umerii si bratele.

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Tipic cocalarilor Johnny Bravo cum puteti fi atat de penibili? Ca sa arati bine trebuie sa lucrezi toate grupele de muschi in mod egal, cum arati tu in partea de sus MARE si jos nu esti lucrat esti DEFORMAT.

| xGlontz explică (pentru SiLaS):

Picioarele nu le lucrez, ca le am de la genetic mai groase. I-ti pot arta o poza pentru a vedea ca sunt bine proportionat, doar ca talia o am subtire.

| SiLaS a răspuns (pentru xGlontz):

Nu ai cum sa ai picioarele mai groase din punct de vedere muscular, poate ai mai multa grasime si asta face diferenta.

| xGlontz explică (pentru SiLaS):

Ok, am foarte putina grasime, in zona fesiera.
Dar tot nu ai raspuns la intrebare, exercitii, pentru latirea taliei.
In 9 luni de sala, cu o alimentatie cat de cat ok, am reusit sa acumulez 6 kg de masa musculara.
Insa am impresia ca talia e prea ingusta.