| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere avesti despre aceste 2 gainere gigant mega mass 4000 sau gfx8 producatori waider si pronutrition.
Ce ati alege si de ce?

3 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Gainerele nu sunt bune.Cunosc persoane care au incercat pe pielea lor, si dupa cateva luni fara sala, muschii sau dus! Mai bine ia creatina, bcaa sau proteine(whey).Dar daca nu ai o dieta, nu prea are rost sa iei nimic. eventual doar proteine.

| Alinaka a răspuns:

Cine nu cunoaste mega mass 4000 http://is.gd/VQd9On de la Weider Nutrition, top produs.