| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, ce parere aveti de pagina de Facebook "Pariem la sigur" care trebuie sa platesti 100 de lei pentru un pont sigur? Ati incercat?

13 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Este o scamatorie, nu exista ponturi sigure. Daca existau... oare nu erau creatorii acestei pagini putred de bogati?

| darrio2007 a răspuns:

Interesanta pagina. Ca fraieri care sa dea 100 de lei sunt destui.

| Drimmero a răspuns (pentru darrio2007):

Sper sa vad casele de pariuri inchise,, cancerul sportului mondial reprezinta ele!

| darrio2007 a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e.

Bula
| Bula a răspuns:

O pereche de zaruri costa 2 lei, sansele la fel.

Imi aduc aminte de prima mare "escrocherie" (?) din USA, cand unul a cerut cate 10 dolari si un plic autoadresat pentru raspunsul la intrebarea "Cum se poate imbogati cineva repede?". La cei peste 100 mii de scrisori venite a trimis (la toti! ) acelasi raspuns: "Asa cum am facut si eu".
A fost dat in judecata pentru inselaciune, dar a fost achitat: omul s-a tinut de promisiune si a dat la toti raspuns corect!

| Violleta2022 a răspuns:

Este o chestie ilegala care va fi inchisa curand!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aha... da tu bani acolo, eu prefer sa fac ceva inteligent cu ei

| Cosmin86 a răspuns:

Nu e MEGA-EVIDENT ca e un fals?

Daca ar fi pe bune, nu ar FALIMENTA toate casele de pariuri?

DE CE sa vanda pontul "sigur" pe 100 de lei in loc sa parieze el 5 miliarde ( spre exemplu ) daca e asa sigur?

| vocea a răspuns:

Nu am degand sa incerc asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna ca este 100% garantat acel pont. Dai 100 lei, posibil sa castigi din bilet doar 40-50% din totalul biletului. Nu este nimic singur in meciuri, ca va castiga ala, va fi egal, va da penalty si etc. Gen daca nu risti, nu castigi. Afirmatie falsawinking. Nu risca mai mult de x lei, daca nu esti macar 70% sigur ca asa va fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E sigur ca cei care au facut pagina fac 100 lei si tu pierzi 100 lei

| Valentinaldoilea a răspuns:

Cistiga SIGUR proprietarii paginii. Cu 100 de lei de la fiecare credul...

| acidelic a răspuns:

100 lei, pagina Facebook? Wait, whaat? Cum adica, prin ce platesti tu cei 100 lei, ii dai unui admin prin mesaj codul de la paysafe card/western and more si adminul zice "Gata, pariul tau a fost inregistrat cu succes! Good luck"?