| CristiMC a întrebat:

Ce parere aveţi despre acest supliment?
http://www.suplimente-vitabolic.ro/......zero-carbs

3 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Continutul pare sa contina cam tot ce trebuie pentru absorbtie rapida de proteina.
Depinde de ce urmaresti, si care sunt telurile tale.

| Otto19 a răspuns:

Cred ca e bun de ceva, eu unu nu folosesc dar vad ca contine destule, incearca`l si vezi daca are efecte benefice

| Alexandru_Florut_1989 a răspuns:

Nam Folosit de la Vitabolic da eu stiu ca o Proteina fara Carbo e doar pentru definire Pregatire de Concurs etc... ca sa cresti in Greutate si masa ati Trebuie Carbo Proteina cu aproximativ 80% Carbo Spor, Funda.