| aloken a întrebat:

Salut,am facut sala din septembrie doar pentru a slabi.De la 84 kg am ajuns la 74 kg(in acest intreval am facut si forta).Iar acum vreau sa ma focusez pe masa musculara.Am 15 ani 1, 83 si 74kg in momentul actual.M-am gandit la : http://www.suplimente-vitabolic.ro/......olic-15kg. M-am tot uitat pe net si pe Youtube + la modul de administrare a proteinelor si acolo zice de 2x/zi.Intrebarile mele ar fi:
1)Cand ar trebui sa le iau? Inainte si dupa antrenament sau in timpul acestuia?
2)Cand is fac efectul complet?

1 răspuns:
| MariusStefan25 a răspuns:

Nu este raspunsul, mananca 300g de carne pe zi,legume, paine integrala sau normala, baga frate mancare sa te faci urs, nu te arunca pe proteine si alte suplimente, SINGURUL DE CARE POATE AI NEVOIE ESTE COMPLEX DE VITAMINE recomand cel de la opti-men