| florin7723 a întrebat:

Ce parere aveti despre proteinele whey gold? Daca iau o luna cam cate kg pun?

7 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

De 9 ani consecutivi, 100% Whey Gold Standard de la Optimum Nutrition castiga premiul pentru Suplimentul Anului si Concentratul Proteic al Anului la concursurile prestigioase Supplement Awards, organizate de Bodybuilding.com.
Dar nu o sa pui in kilograme cu el, te ajuta, dar e o crestere lenta.
Vrei sa cresti rapid, alege Serious mass http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/ON-Serious-Mass-5-4-kg/ Serious Mass a castigat in 2011, 2012 si 2013 premiul pentru Gainerul Anului la concursurile prestigioase Supplement Awards, organizate de Bodybuilding.com.
Ca sa faci deosebirile intre ele, iti recomand sa citesti: http://www.despreculturism.ro/......inere.html
http://www.despreculturism.ro/......ulara.html
Bafta!

| dyk3yy a răspuns:

Depinde de multi factori dar de crescut tot vei creste.

| Caddillac a răspuns:

Whey Gold dupa parerea mea, sunt cele mai bune...
Nu conteaza cat ei, conteaza cum ei si cum te antrenezi, tine minte ca whey gold sunt doar niste integratoare alimentare, si chiar daca le iei tot trebuie sa mananci sanatos si proteic.
Nu pot spune sigur cam cat ai sa pui dar cred ca 0, 5kg sau chiar 1kg.
Masa corpului nostru creste pe fiecare zii cu cate 20g daca ne antrenam cum trebuie, si mancam cum trebuie.

| florin7723 explică (pentru Caddillac):

Doar 0,5 kg intr-o luna? poate 5 kg

| Caddillac a răspuns (pentru florin7723):

laughing)))) 5kg intr-o luna? laughing))
Un corp sanatos si bine-lucrat pune 6-7kg intr-un an, si tu vrei 5kg intr-o luna?
Daa poti sa pui si 5kg intr-o luna dar 5kg de grasime...
si inloc sa mergi la sala va trebui sa te duci la McDonald'swinking

| Goldenboy97 a răspuns (pentru florin7723):

Cauta alt sport prietene.

| Cosmin86 a răspuns (pentru florin7723):

7 kg pe AN = progres rapid

Si tu vrei 5 intr-o luna...

Copil mic si firav, isi da si el cu parerea... cati ani ai ma?