| Vectra1 a întrebat:

Ce parere aveti de proteinele whey gold standard? Merita cumparate?

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pentru incepatori sunt bune/ Pret calitate!

| Hades98 a răspuns:

Merita, iar firma Optimum Nutrition, este o firma buna, de calitate.
Nu ca alte firme, nu vreau sa dau nume pentru a nu intra in alte discutii.
Ia o cupa dupa antrenament (obligatoriu) cu apa e ok, seara inainte de culcare poti lua una cu lapte, dimineata poti lua o cupa, eventual 2 cupe daca vrei sa inlocuiesti micu` dejun, dar iti va trebuii si ceva carbohidati lenti pe langa proteinele astea, ma refer la micu` dejun.
Bafta.

| 1Me9 a răspuns:

Da.

| Qwwww a răspuns:

Având în vedere prețul ți-aș recomanda să investești acei bani în mâncare de calitate.

| bavl a răspuns:

Am luat mult timp impreuna cu Caseina de la ON. Sunt foarte bune!
http://proteinoutlet.ro/optimum-nutrition-gold-whey?search=gold%20whey